ТЕСТУВАННЯ ПСВ

ВИПРОБУВАННЯ ЗАПОБІЖНОГО ТИСКУ

Випробувальні стенди для клапанів для випробування пристроїв скидання тиску, таких як запобіжні клапани, запобіжні клапани, розривні мембрани тощо, що відповідають міжнародним вимогам щодо стандартів випробувань клапанів, таких як API 527, ASME PCT25 і рекомендації Національного інспекційного кодексу (NBIC).

Затискна станція для випробувального стенду запобіжного клапана.

Випробувальні стенди Ventil оснащені 3-х затискною станцією з гідравлічним приводом і одним робочим важелем для регулювання захватів до розміру фланця запобіжного клапана. Усі випробувальні стенди мають блокувальний контроль, який не відпускає силу затиску, доки не скинеться внутрішній тиск випробувального контуру. Ущільнення клапана досягається за допомогою перевірених високоякісних ущільнювальних пластин ущільнювального кільця. Різьбові запобіжні клапани можна закріпити за допомогою набору адаптерів.

Випробувальна ємність/акумулятор.

Існує багато різних думок щодо мінімально необхідного розміру тестової посудини. Однак кожен стенд для випробувань розвантажувальних клапанів Ventil оснащено мінімальним об’ємом для тестування на вибух. Високооб’ємні моделі Ventil «FL» відповідають рекомендаціям ASME NBIC, API RP 576. Стенди Ventil Test для тестування PSV доступні як для повітря/газу, так і для рідини. Надійні встановлені рівні тиску в рідинному режимі досягаються за допомогою конструкції повітря над рідиною.

Програмне забезпечення для тестування запобіжних клапанів (CRS)

Комп’ютерна реєстраційна система Ventil (CRS) постачається з набором точних датчиків тиску, блоком аналого-цифрового перетворення та власно розробленим тестовим програмним забезпеченням PSV. Програмне забезпечення записуватиме всі результати випробувань, витік сідла API 527 у бульбашці за хвилину, CDTP (перепад тиску випробувань на холоді), зворотний тиск. Програмне забезпечення для тестування доповнено функцією генератора звітів для розробки індивідуального макета сертифіката. Це включає додавання текстів, адаптацію мови та розміщення логотипу компанії та інших деталей у звіті.

Заходи безпеки

Під час випробувань під високим тиском дуже важливі заходи безпеки, щоб гарантувати абсолютну безпеку для оператора та зони навколо випробувального стенду. Випробувальний стенд укомплектований захисним закриттям, що повністю оточує його. Помаранчевий маячок у верхній частині панелі керування автоматично активується, коли тестовий об’єкт створює тиск, і вимикається, коли тестовий тиск повністю скидається. Це попереджає оператора та персонал навколо, що тестовий об’єкт знаходиться під тиском і тестування триває.

VC-SRV-FL

ВИПРОБУВАЛЬНИЙ СТЕНД З ВИСОКОГО ОБ’ЄМУ ДЛЯ ГАЗУ ТА РІДИН

VC-SRV

УНІВЕРСАЛЬНИЙ СТЕНД ДЛЯ ВИПРОБУВАННЯ ГАЗІВ І РІДИН

MP2-SRV-FLII

ВИПРОБУВАЛЬНИЙ СТЕНД ВЕЛИКОГО ОБ’ЄМУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ ЗАЖИМУ ГАЗУ ТА РІДИН

VC-CC

КОМПАКТНИЙ ВИПРОБУВАЛЬНИЙ СТЕНД ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В КОНТЕЙНЕРАХ/ТРЕЙЛЕРАХ

CT800-T4

ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ КЛАПАНІВ ТИСКУ/ВАКУУМУ, ДІАПАЗОН 2–24 дюймів/DN50–600 мм.