ПРО НАС

З ЛЮБОВЮ ДО VENTIL

МИ VENTIL

У Ventil ми прагнемо бути глобальним постачальником надійного обладнання для тестування та ремонту клапанів. Ми постачаємо за перевіреною стандартною програмою, але також розробляємо індивідуальні рішення у співпраці з нашими клієнтами. Ми дозволяємо нашим клієнтам працювати безпечно, гарантуючи при цьому якість і цілісність їхніх нових або відремонтованих клапанів. Усе, що ми робимо, базується на зобов’язанні робити правильні речі для наших клієнтів, наших людей і розвивати стійке зростання.

VENTIL NUMBERS

СПРАВЖНІЙ ВИРОБНИК,
НАЯВНІСТЬ УСІХ ДИСЦИПЛІН В ДОМІ


СПІВРОБІТНИКИ VENTIL 100 FTE


ЕКСПОРТ ДО 100 КРАЇН

СЕРТИФІКАЦІЯ ISO 9001 – 2015

РІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО;
375 000 КГ ВУГЛЕЦЕВОЇ СТАЛІ
35 000 КГ НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ
ТРУБА БЕЗШОВНА 2 КМ

ПЕРЕБУВАННЯ КЛІЄНТІВ ДОЗВОЛЯЄ НАМ ВИРОБНИТИ ТЕ, ЩО ПОТРІБНО КЛІЄНТАМ, ДЕ ЇМ ЦЕ ПОТРІБНО ЗА МІСЦЕВОЇ ПІДТРИМКИ

ІННОВАЦІЙНА ПЕРЕДНЯ БАРАНА, ЧУДОВЕ ПОЧУТТЯ НОВАТЕРСТВА

ДІЛИТИСЯ ЗНАННЯМИ ТА ДОСВІДОМ, ДОПОМОГАЮЧИ КЛІЄНТАМ ПІДВИЩИТИ ЇХ ЕФЕКТИВНІСТЬ, БЕЗПЕКА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ

TEST
ventil.org.ua

Перебуваючи там, де є клієнти, ми можемо виробляти те, що потрібно клієнтам, де б вони не потребували цього, з місцевою підтримкою.
Ventil знаходиться в найважливіших промислових районах світу. Якщо ми самі не близькі, це один із наших ексклюзивних представників. Ця послуга дає нам змогу провести вас через покроковий процес, який допоможе вам визначити ваші конкретні потреби та вимоги, щоб гарантувати, що ви отримаєте обладнання, «щоб виконати роботу».

ВЕНТИЛЯЦІЯ INNOVATIONLAB

Галузь арматури потребує більш ефективних рішень для вирішення проблем, з якими ми стикаємося зараз і в майбутньому. Ventil InnovationLab дозволяє нам слідувати нашим захопленням і підтримувати наших клієнтів, постійно шукаючи нові продукти, рішення та послуги. Створюйте стійке зростання та прагніть працювати краще, а не просто робити добро.

VENTIL
КАР’ЄРА

Ми завжди шукаємо амбітних інженерів і техніків. Вивчіть можливості почати кар’єру з Ventil. Незалежно від того, студент ви, випускник або досвідчений професіонал. зацікавлені? Надсилайте інформацію та заявку на адресу: admin@ventil.org.ua

БУДУЙМО
РАЗОМ

Для Ventil стійкий розвиток і соціальна обізнаність — це баланс між економічним успіхом, піклуванням про навколишнє середовище та соціальним прогресом на благо всіх наших зацікавлених сторін. Сталий розвиток є частиною корпоративної стратегії та успіху бізнесу Ventil.
Ми знаємо, що наша компанія є частиною суспільства, і ми бачимо, що наш бізнес сприяє розвитку суспільства різними способами.

VENTIL, СПРАВЖНІЙ ВИРОБНИК

У Ventil ми зберігаємо виробництво вдома. Це дозволяє нам постійно вдосконалювати наші продукти та обслуговувати наших клієнтів найкращим і найшвидшим способом. Наші внутрішні дисципліни;

  • 3D моделювання та дизайн
  • Оцінка ефективністі та безпеки машини
  • ЧПУ та звичайна обробка деталей машин
  • Встановлюйте та збирайте системи високого тиску до 3000 бар / 43 500 psi.
  • Проектування та монтаж електронних операційних систем, керованих ПЛК
  • Конструкційне зварювання деталей машин, каркасів та захисних огороджень
  • Проектуйте та розробляйте високоякісне програмне забезпечення для тестування та реєстрації
  • Аналіз, перевірка та оптимізація продуктів

РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛАПАНІВ