MP2-SRV-FLII

Ventil MP2-SRV-FLII — це комплексне рішення для швидкого, легкого й точного «великого об’ємного» тестування та налаштування тиску всіх поширених запобіжних клапанів у газових і рідинних системах. Випробувальна установка з двома станціями має спеціальну систему затискання газу та рідини.

MP2-SRV-FLII стандартно комплектується повністю інтегрованою комп’ютерною системою реєстрації під управлінням Windows. Унікальне тестове програмне забезпечення забезпечує цифрове зчитування, перевірку на відповідність стандартам тесту, зберігання та друк індивідуального сертифікату тесту.

Тестовий пристрій Ventil MP2-SRV-FLII для запобіжних клапанів доступний у 2 стандартних моделях. Кожна модель випробувального блоку розроблена для певного діапазону розмірів запобіжного клапана та відповідного випробувального тиску.

MP2-25-SRV-FLII

Ventil VC25-SRV-FLII — це комплексне рішення для швидкого, простого й точного налаштування тиску та «випробування великого об’єму» запобіжних клапанів тиску для роботи з газом і рідиною. Конструкція та конфігурація базуються на багаторічному досвіді тестування та ремонту запобіжних клапанів. VC25-SRV-FLII стандартно комплектується повністю інтегрованою комп’ютерною системою реєстрації під управлінням Windows. Унікальне тестове програмне забезпечення забезпечує цифрове зчитування, перевірку на відповідність стандартам тесту, зберігання та друк індивідуального сертифікату тесту.

Діапазон 1/2 – 12 дюймів / DN15 – 300 мм.
Тестування газу 0 – 300 бар / 4350 psi
Тестування рідини 0 – 300 бар / 4350 psi
Випробування герметичності сідла Повний діапазон, згідно з згідно з API 527

MP2-40-SRV-FLII

Ventil VC40-SRV-FLII — це комплексне рішення для швидкого, простого й точного налаштування тиску та «випробування великого об’єму» запобіжних клапанів тиску для роботи з газом і рідиною. Конструкція та конфігурація базуються на багаторічному досвіді тестування та ремонту запобіжних клапанів.
VC40-SRV-FLII стандартно оснащений повністю інтегрованою комп’ютерною системою реєстрації під управлінням Windows. Унікальне тестове програмне забезпечення забезпечує цифрове зчитування, перевірку на відповідність стандартам тесту, зберігання та друк індивідуального сертифікату тесту.

Діапазон 1/2 – 16 дюймів / DN15 – 400 мм.
Тестування газу 0 – 300 бар / 4350 psi
Тестування рідини 0 – 300 бар / 4350 psi
Випробування герметичності сідла Повний діапазон, згідно з згідно з API 527