MP2-SRV

Ventil MP2-SRV — це комплексне рішення для швидкого, легкого й точного тестування та налаштування тиску всіх поширених запобіжних клапанів у газових і рідинних системах. Випробувальний стенд із двома станціями має спеціальну систему затискання газу та рідини.

MP2-SRV стандартно комплектується повністю інтегрованою комп’ютерною системою реєстрації під управлінням Windows. Унікальне тестове програмне забезпечення забезпечує цифрове зчитування, перевірку на відповідність стандартам тесту, зберігання та друк індивідуального сертифікату тесту.

Тестовий пристрій Ventil MP2-SRV для запобіжних клапанів доступний у 2 стандартних моделях. Кожна модель випробувального блоку розроблена для певного діапазону розмірів запобіжного клапана та відповідного випробувального тиску.

MP2-25-SRV

Опис продукту
Ventil MP2-25-SRV — це комплексне рішення для швидкого, простого й точного тестування та налаштування тиску всіх поширених запобіжних клапанів. Він має спеціальну систему фіксації та тестування для роботи з газом і спеціальну систему фіксації та тестування для роботи з рідиною.
MP2-25-SRV стандартно комплектується повністю інтегрованою комп’ютерною системою реєстрації під управлінням Windows. Унікальне тестове програмне забезпечення забезпечує цифрове зчитування, перевірку на відповідність стандартам тесту, зберігання та друк індивідуального сертифікату тесту.

Діапазон 1/2 – 12 дюймів / DN15 – 300 мм.
Тестування газу 0 – 300 бар / 4350 psi
Тестування рідини 0 – 300 бар / 4350 psi
Випробування герметичності сідла Повний діапазон, згідно з згідно з API 527

MP2-40-SRV

Опис продукту
Ventil MP2-40-SRV — це комплексне рішення для швидкого, простого й точного тестування та налаштування тиску всіх поширених запобіжних клапанів. Він має спеціальну систему фіксації та тестування для роботи з газом і спеціальну систему фіксації та тестування для роботи з рідиною.
MP2-40-SRV стандартно комплектується повністю інтегрованою комп’ютерною системою реєстрації під управлінням Windows. Унікальне тестове програмне забезпечення забезпечує цифрове зчитування, перевірку на відповідність стандартам тесту, зберігання та друк індивідуального сертифікату тесту.

Діапазон 1/2 – 16 дюймів / DN15 – 400 мм.
Тестування газу 0 – 300 бар / 4350 psi
Тестування рідини 0 – 300 бар / 4350 psi
Випробування герметичності сідла Повний діапазон, згідно з згідно з API 527