VC-SP-T4

Компактний Ventil VC-SP-T4 є повним рішенням для швидкого, легкого та точного тестування в невеликих майстернях. Ця випробувальна установка призначена для випробування тиском/налаштування всіх звичайних запобіжних клапанів лише в газовій мережі. VC-SP-T4 стандартно комплектується системою реєстрації комп’ютера з портативним комп’ютером Windows 10. Унікальне тестове програмне забезпечення забезпечує цифрове зчитування, перевірку на відповідність стандартам тесту, зберігання та друк індивідуального сертифікату тесту.

Випробувальна установка Ventil VC-SP-T4 для запобіжних клапанів доступна в 2 стандартних моделях. Кожна модель випробувального блоку розроблена для певного діапазону розмірів запобіжного клапана та відповідного випробувального тиску.

VC25SP-T4

Ventil VC25SP-T4 призначений для швидкого, легкого та точного тестування та налаштування всіх поширених клапанів скидання тиску. Компактна конструкція дозволяє використовувати в невеликих майстернях з ремонту клапанів і контейнерах.
VC25SP-T4 стандартно оснащений повністю інтегрованою комп’ютерною системою реєстрації під керуванням Windows із портативним комп’ютером. Унікальне програмне забезпечення для тестування забезпечує цифрове зчитування, перевірку на відповідність стандартам тестування та зберігання індивідуального сертифікату тесту.

Діапазон 1/2 – 10 дюймів / DN15 – 250 мм.
Тестування газу 0 – 300 бар / 4350 psi
Тестування рідини Н/Д
Випробування герметичності сідла Повний діапазон, згідно з згідно з API 527

VC40SP-T4

Ventil VC40SP-T4 призначений для швидкого, легкого та точного тестування та налаштування всіх поширених запобіжних клапанів тиску. Компактна конструкція дозволяє використовувати в невеликих майстернях з ремонту клапанів і контейнерах.
VC40SP-T4 стандартно оснащений повністю інтегрованою комп’ютерною системою реєстрації під керуванням Windows із портативним комп’ютером. Унікальне програмне забезпечення для тестування забезпечує цифрове зчитування, перевірку на відповідність стандартам тестування та зберігання індивідуального сертифікату тесту.

Діапазон 1/2 – 16 дюймів / DN15 – 400 мм.
Тестування газу 0 – 300 бар / 4350 psi
Тестування рідини Н/Д
Випробування герметичності сідла Повний діапазон, згідно з згідно з API 527