БУДУЙМО РАЗОМ

СТІЙКИЙ РОЗВИТОК ТА СОЦІАЛЬНА ОБІЗНАНІСТЬ

Для Ventil стійкий розвиток і соціальна обізнаність — це баланс між економічним успіхом, піклуванням про навколишнє середовище та соціальним прогресом на благо всіх наших зацікавлених сторін. Сталий розвиток є частиною корпоративної довгострокової стратегії та успіху бізнесу Ventil.

Міркування сталого розвитку охоплюють те, як ми розробляємо та виробляємо продукти, що ми пропонуємо клієнтам, як ми залучаємо постачальників, як ми оцінюємо ризики та можливості та як ми поводимося в спільнотах, де ми працюємо. Це показує, чого люди можуть очікувати від нас.

Ми усвідомлюємо, що компанія є частиною суспільства, і ми бачимо, що наш бізнес сприяє розвитку суспільства різними способами. Продукція та послуги Ventil, наприклад, підтримують безпеку та цілісність промислових процесів і знижують вплив на навколишнє середовище. Але здоров’я та безпека нашого активу номер один – наших працівників – також є головним пріоритетом. У Ventil кожен має право на справедливе ставлення та рівні можливості, незалежно від особистих характеристик, таких як вік, стать, етнічна приналежність, країна походження чи інвалідність.

Вести життя з хорошим ставленням і менше стресу є перевагою здорового та здорового працівника. Він доступний у всіх формах і розмірах і на різних рівнях фізичної підготовки. Тут весело живе!