ПЕРЕВІРКА РЕГУЛЮЮЧОГО КЛАПАНУ

ВИПРОБУВАННЯ ТА ХОДУ РЕГУЛЮЮЧОГО КЛАПАНА ЗГІДНО З FCI 70-2 / IEC 60534-3

Стенди для випробування регулюючих клапанів для перевірки цілісності, загальної продуктивності та класифікації витоку сідла всіх типів регулюючих клапанів і клапанів з двигуном відповідно до міжнародних стандартів випробувань регулюючих клапанів, таких як ANSI FCI 70-2 і IEC 60534-4.

Залежно від застосування, стенди для випробування клапанів Ventil Control укомплектовані випробувальними контурами газу та рідини для проведення випробувань закриття та оболонки за високого та низького тиску. Випробувальні стенди Ventil призначені для перевірки регулюючих клапанів кульового типу, регулюючих клапанів типу «метелик» і регулюючих клапанів типу camflex/waver. Розміри базуються на ANSI B16.34 для розмірів фланців і довжини корпусу клапана API 6A.

Затискна станція випробувального стенду контрольного клапана

Стенди для випробування регулюючих клапанів зазвичай оснащені системою пропорційного гідравлічного затискання, керованою комп’ютером, щоб запобігти силовому перевантаженню корпусу клапана. Для отримання безнапруженого корпусу клапана випробувальний стенд може генерувати силу затиску, використовуючи його фактичний випробувальний тиск за допомогою тестових пробок із самонапругою або найкращих тестових столів Ventil із самонапругою з кількома ущільнювальними кільцями.

Схеми перевірки регулюючого клапана

Випробувальний стенд для регулюючого клапана оснащено системою вимірювання витоку (сідла) для перевірки та класифікації витоку сідла відповідно до ANSI FCI 70-2 / IEC 60534-3, класи від I до VI з газом (опціонально з рідиною). На надійність, реакцію та точність регулюючого клапана сильно впливають його елементи керування, наприклад, привод, позиціонер, регулятори тощо. Тому кожен стенд для випробування регулюючого клапана стандартно комплектується набором випробувальних та операційних систем для перевірки та перевірки клапана та елементів керування. працювати в суворій гармонії.

HC15

ТЕСТОВИЙ БЛОК ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ РЕГУЛЮЮЧОГО КЛАПАНА ТА «ХОДУВАННЯ»

VENTRACK

ДІАГНОСТИКА РЕГУЛЮЮЧОГО КЛАПАНА

Будь ласка, заповніть наступну форму. Ми зв’яжемося з вами як можна швидше.

  03141, Україна, м. Київ
  вул. Солом’янська 3б оф. 920


  Телефон:
  +38(044)361-83-11


  Email:
  info@ventil.org.ua