ТЕСТУВАННЯ НА МІСЦІ

ВИПРОБУВАННЯ ЗАПОБІЖН КЛАПАНУ НА МІСЦІ / ON-LINE

Випробування запобіжних клапанів на місці є, як правило, гарною альтернативою стендовим випробуванням і найкращим інструментом для щорічного калібрування PSV. Ventil вже багато років пропонує електронний тестер запобіжних клапанів PreVenTest. PreVenTest — це всесвітньо застосовуваний допоміжний пристрій підйому, який широко прийнятий і рекомендований великими виробниками запобіжних клапанів. PreVenTest перевірить усі марки запобіжних клапанів тиску.

PreVenTest LTC

Ventil LTC PreVenTest — це легкий напівавтоматичний онлайн-тестер запобіжного клапана з невеликим і плавним гідравлічним насосом. PreVenTest Advanced — це більший, але повністю автоматизований пристрій із комп’ютерним керуванням тяговою силою. PreVenTest може поставлятися як іскробезпечна версія з сертифікатами ATEX і CSA

Перетворювачі / датчики пристрою допомоги підйому

PreVenTest поставляється з набором точних датчиків сили/навантаження, які вимірюють необхідну силу тяги для створення початкового підйому клапана. Подальший підйом диска, акустика доступні та можуть бути використані для подальшого аналізу роботи клапана та ідентифікації заданого тиску.

Результати встановлення тиску

Надійних результатів можна досягти лише за наявності точного ефективного сідла або зон тиску. Онлайн-програмне забезпечення для перевірки клапанів PreVenTest містить велику базу даних із точними розмірами сідла. На момент підйому має бути відомий точний робочий тиск на вході або тиск у лінії. PreVenTest має додаткове з’єднання для підключення датчика тиску. Зазвичай досягнута точність перевищує стандартні результати стендових випробувань і знаходиться в межах допусків ASME VIII і PED

Пристосування для перевірки клапанів

Авіаційний сплав, легкий, але міцний кріплення. Допоміжний пристрій для підйому швидко встановлюється на клапан, а функція затиску, що заощаджує час, робить підключення до клапана швидким і ефективним.

PREVENTEST ADVANCE

ПОВНІСТЮ АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА ВИПРОБУВАННЯ НА МІСЦІ

PREVENTEST LTC

ПОВНІСТЮ ПРАЦЮЄТЬСЯ ОТ БАТАРЕЇ – СИСТЕМА ВИПРОБУВАННЯ НА МІСЦІ З РУЧНИМ КЕРУВАННЯМ

Будь ласка, заповніть наступну форму. Ми зв’яжемося з вами як можна швидше.

  03141, Україна, м. Київ
  вул. Солом’янська 3б оф. 920


  Телефон:
  +38(044)361-83-11


  Email:
  info@ventil.org.ua