ПЕРЕВІРКА ЗАПІРНОГО КЛАПАНА

РОЗШИРЕНИЙ ДИАПАЗОН ГОРИЗОНТАЛЬНИХ, ВЕРТИКАЛЬНИХ АБО НАХИЛЬНИХ ВИПРОБУВАЛЬНИХ СТЕНДІВ ДЛЯ ВИПРОБУВАННЯ ТИСКОМ УСІХ ТИПІВ ЗАПІРНИХ КЛАПАНІВ

ПЕРЕВІРКА ЗАПІРНОГО КЛАПАНА

Стенди для випробування клапанів з ручним керуванням відповідно до міжнародних стандартів випробування клапанів, таких як API 6A, API 6D, API 598, ISO 5208 тощо. Усі стенди для випробування запірної арматури Ventil мають пневматичні та гідровипробувальні схеми для проведення випробувань закриття та корпусу при високих і низьких температурах рівні тиску. Випробувальні стенди Ventil призначені для перевірки дросельних клапанів, кульових кранів, засувок, практично всіх типів запірної арматури. Розміри базуються на ANSI B16.34 для розмірів фланців і довжини корпусу клапана API 6A.

Затискна станція для випробувального стенду клапанів.

Випробувальні стенди Ventil зазвичай оснащені керованою комп’ютером пропорційною гідравлічною системою затиску, щоб запобігти силовому навантаженню на корпус клапана. Для отримання безнапруженого корпусу клапана випробувальний стенд може генерувати силу затиску, використовуючи його фактичний випробувальний тиск, використовуючи тестові пробки з самонапругою або кращий стіл для тестування кільця з самонапругою з кількома ущільнювачами Ventil.

Схеми перевірки клапанів.

Кожен випробувальний стенд оснащений насосом для швидкого заповнення клапана водою. Цей же насос можна використовувати для спорожнення клапана після завершення тесту. Важливо з метою безпеки та тестування виконувати гідровипробування без закритого повітря в клапані. Станції затиску горизонтальних клапанів можуть комплектуватися системою видалення повітря з клапана безпосередньо перед початком наповнення водою. Випробувальні затискні станції вертикального та поворотного клапанів не вимагають цього, оскільки вертикальна орієнтація дозволяє видаляти повітря з верхнього боку клапана.

Встановлені випробувальні схеми готові для додавання подвійного блоку та процедур випробувань на відкачування. Програмне забезпечення Ventil Valve Test Software CRS також готове до перевірки клапанів DBB.

Випробувальні стенди Ventil для запірної арматури доступні в трьох різних версіях;

Випробування вертикального клапана VCB

  • забезпечує легке заповнення рідиною корпусу клапана.
  • укомплектований 3-х затискачами для візуального контролю сідла клапана.

Випробування горизонтальних клапанів HC

  • просте позиціонування та затискання всіх клапанів лінійного корпусу.
  • Зазвичай це найкраще положення для перевірки клапанів, керованих приводом.

Система нахилу затиску HVC

  • поєднання позитивних ефектів VCB і HC, легке затискання та тестування в будь-якому положенні від 0 до 90⁰.
  • перевірка цілісності у тому положенні, у якому клапан повинен працювати практично.

ВИПРОБУВАННЯ ВЕРТИКАЛЬНОГО КЛАПАНУ

ВИПРОБУВАННЯ ГОРИЗОНТАЛЬНОГО КЛАПАНУ

ВИПРОБУВАННЯ ГОРИЗОНТАЛЬНОГО ТА ВЕРТИКАЛЬНОГО КЛАПАНУ