СИСТЕМА ВИПРОБУВАННЯ ДЛЯ КРІОГЕННОГО РЕЗЕРВУАРУ

Відомий німецький виробник полум’ягасників і запобіжних клапанів резервуарів звернувся до нас із проханням розробити та побудувати тестову установку для випробування їхніх пілотних клапанів у кріогенних умовах.

Приводом для тесту став нещодавно введений ISO 21013-4. Цей стандарт визначає вимоги до проектування, виробництва та випробування запобіжних клапанів із пілотним керуванням для кріогенних умов (від -150 до -196 °C / від -238 до -321 °F), тобто для роботи з кріогенними рідинами на додаток до роботи при температури від навколишнього середовища до кріогенних.

Команда Ventil Engineered Solutions розробила подвійний випробувальний пристрій для клапанів у діапазоні DN25 – 400 мм. / 1 – 16”. Унікальна система доповнюється повністю ізольованим резервуаром з нержавіючої сталі, який можна заповнювати рідким азотом (LN2). Після потрапляння в тестовий резервуар LN2 нагрівається і починається процес випаровування. У результаті азот, що випаровується, значно збільшується в об’ємі, а тиск у резервуарі підвищується. Ємність оснащена системою підігріву, що забезпечує різні умови випаровування та, отже, працює з різними критеріями тестування. Цей процес перевірки точно контролюється набором датчиків, що вимірюють тиск, температуру та рівень LN2. Дані, що надходять від датчиків, обробляються та візуалізуються комп’ютерною системою реєстрації Ventil, яка також дозволяє працювати та контролювати з безпечної відстані. Після серії випробувань продуктивності клапан проходить випробування, коли він успішно виконує кілька циклів повторного встановлення.

Будемо на зв’язку
У вас є питання щодо певного проекту або у вас є подібний виклик?
Зв’яжіться з командою Ventil Engineered Solutions.