КРІОГЕНІКА ВЕЛИКОГО РОЗМІРУ – БЕЛФАСТ

Ринок СПГ, що швидко розвивається, приніс хороші часи нашому клієнту з Белфаста. Їхні вимоги до кріогенних випробувань їхніх високоякісних зворотних клапанів перейшли від «одноразового тестування на схвалення типу» до випробування кожного клапана, виготовленого та призначеного для цих суворих умов експлуатації. Вони шукали більш професійне, безпечне та автоматизоване рішення для тестування своїх клапанів.

Діапазон: Зворотні клапани 2 – 72” / Клас тиску 150 – 4500

Випробування газу: 0 – 1500 бар / 22500 psi.

Завдання 1: Розмір має значення…!

Команда Ventil Engineered Solution розробила абсолютно нову випробувальну установку для тестування розширеного діапазону клапанів. Першим викликом став розмір клапана та температура. Кріогенні випробування проводяться при температурі від -150 до -196 °C (від -238 до -321 °F), а для охолодження 72-дюймового зворотного клапана з подвійною пластиною або соплом класу високого тиску потрібні екстремальні заходи. Для забезпечення безпечного та ефективного процесу охолодження та тестування передбачено 3 ізольовані охолоджувальні баки та спеціальну систему заповнення LN2. Кожен з 3 резервуарів має визначений робочий діапазон і обладнаний для різних методів охолодження LN2.

Завдання 2: Безпека понад усе…!

Охолодження клапана рідким азотом не проходить без наслідків. Після потрапляння в охолоджувальні ванни починається процес випаровування. Газоподібний азот, що випаровується, значно збільшується в об’ємі та призводить до дефіциту кисню. Він не має запаху, кольору та смаку і може викликати асфіксію без будь-яких відчуттів або попереднього попередження. З цієї причини об’єкт укомплектований повністю інтегрованою та автоматично керованою системою вихлопу N2. Крім того, цифрова система датчиків кисню охороняє атмосферу тестової зони. Команда Ventil Engineered Solutions спроектувала велику яму для резервуарів охолодження та 4-метрову вибухозахищену захисну кожух, що оточує яму. Ця повна система, включаючи вихлопну систему, датчик рівня кисню – систему безпеки та контроль дверей доступу, захищена електронною операційною системою.

Завдання 3: Вода та лід…!

Уже маючи в наявності основні інгредієнти, клієнт попросив включити додаткову процедуру тестування; випробування газу під високим тиском в умовах навколишнього середовища із зануреним у воду клапаном. Це означає, що резервуари не тільки розгорнуті для охолодження клапанів LN2, але також повинні бути заповнені водою. У екстремальних умовах використання дві рідини; Рідкий азот і вода не дуже добре поєднуються. Різноманітність компонентів випробувальної та вимірювальної систем довелося переробити, щоб забезпечити успішне використання обох, надаючи випробувальній установці унікальний та універсальний характер.

Будемо на зв’язку

У вас є запитання щодо певного проекту чи у вас є подібний виклик?
Зв’яжіться з командою Ventil Engineered Solutions.